partnerzy

Od zapoczątkowania naszej firmy zawsze starannie dbaliśmy, aby zarówno oferowane przez nas usługi były na najwyższym poziomie, jak i materiały, z których korzystamy. Dlatego uważnie selekcjonujemy i wybieramy najlepsze marki kosmetyczne, aby każdy z naszych klientów był w pełni zadowolony.

GOLDWELL

Nasza współpraca z marką Goldwell wiąże się z początkami naszego salonu fryzjerskiego.

Podczas każdego oferowanego przez nas zabiegu – niezależnie, czy jest to koloryzacja, modelowanie, stylizacja czy strzyżenie – korzystamy z produktów Goldwell.

Marka stworzona przez światowej klasy stylistów i fryzjerów prosperując od ponad 70 lat, stała się jedną z czołowych w branży kosmetyki fryzjerskiej. Goldwell wiąże się z najwyższej klasy jakością i profesjonalizmem – nieustannie sie rozwija, wprowadzając coraz to nowe trendy do świata mody i fryzjerstwaoraz nowoczesne technologie wspomagające kondycję włosów. Założeniem tej firmy jest , aby każda osoba korzystająca z ich kosmetyków, zarówno fryzjerzy jak i klienci byli w pełni zadowoleni. Goldwell oferuje wysokiej klasy kosmetyki w każdej kategorii fryzjerstwa – obok usług salonowych, również produkty do pielęgnacji (domowej). Po każdym zabiegu Goldwell olśniewający efekt jest gwarantowany.

WE THINK STYLIST.

GOLDWELL KERASILK CONTROL

Jest to kolekcja premium, polegająca na kuracji zapewniającej perfekcyjną jedwabistość dla trudnych do ułóżenia lub zmierzwionych włosów każdego typu.

OD FRUSTRACJI DO EKSCYTACJI

MOROCCANOIL

Firma Moroccanoil jest jedną z najbardziej znanych marek w świecie fryzjerstwa i stylizacji, oferującą produkty do pielęgnacji i regeneracji. Wykorzystywana jest przez najlepszych fryzjerów i stylistów na rynku międzynarodowym i influenserów, w najbardziej luksusowych ośrodkach SPA i podczas takich wydarzeń modowych jak Fashion Week.

Każdy kosmeyk Moroccanoil jest stworzony na bazie olejku arganowego, co gwarantuje poprawę kondycji włosa, niezależnie od tego, jak zły jest jego stan.

MOROCCANOIL. INSPIRED BY WOMEN

MILK_SHAKE

Produkty Milk_Shake czerpią jak najwięcej z pierwotnych zasobów natury, wykorzystując przy tym białka mleka i ekstrakty owocowe, aby w naturalny sposób wzmocnić i uzdrowić każdy typ włosów.

Ważną kwestią dla marki Milk_Shake oraz dla naszego salonu jest dbałość o środowisko, dlatego każdy kosmetyk tej marki został stworzony ze świadomością ich wpływu na ekosystem. Milk_Shake podejmuje wszelkie starania i zaangażowanie, aby zminimalizować szkodliwe działanie przemysłu kosmetycznego na naturę, po przez redukcję siarczanów, parabenów oraz chlorku sodu w skłądzie produktów  oraz po przez świadomy wybór opakowań i materiałów, które można poddać recyklingowi.

NATURE IS OUT ALLY AND WE WANT TO RESPECT IT

nasi partnerzy

rejestracja online