o nas

Styliści

Magdalena Ligęza

Master Stylist

Od wielu lat pracuje jako fryzjerka i prowadzi Salon Fryzjerski ML. Fryzjerstwo to jej pasja. Szkoliła się pod okiem najlepszych światowych profesjonalistów: w w Akademi Tony&Guy, firmie Hair Academy Goldwell, Akademi Dobrawa House of Hair i stale podnosi swoje kwalifikacje na szkoleniach. Od wielu lat jest Doradcą Goldwell. Jest perfekcjonistką w pracy i w życiu. Specjalizuje się w różnych technikach strzyżeń, koloryzacji oraz stylizacji metamorfoz. Prywatnie kocha podróże.

Asia Stec

Stylistka fryzur

Początki swojej kariery fryzjerskiej rozpoczęła właśnie w tym salonie, szkoląc się pod okiem pani Magdy. Stale rozwija swoje umiejętności i podnosi kwalifikacje na szkoleniach. Specjalizuje się zarówno w strzyżeniu damskim oraz koloryzacji. Poza pracą lubi spędzać czas aktywnie, głównie jeżdżąc na rowerze.

Agata Meres

Stylistka fryzur

Pracuję w zawodzie od ponadc 5 lat. Specjalizuje się w koloryzacji. Pasjonuje się również sztuką wizażu i wykonuje makijaże na różne okoliczności. Możliwość umówienia się na makijaż przy wcześniejszej rezerwacji. Prywatnie jest miłośniczką zwierząt.

Martyna Krzak

Stylistka fryzur

Pracuję w zawodzie od 10 lat. Specjalizuje się głónie w strzyżeniu męskim, zgłębia przy tym sztukę barberingu. Stale podnosi swoje kwalifikacje na szkoleniach. Prywatnie lubi wycieczki w góry i podróże.

Młodsi styliści

Julia Petrica

Młodsza stylistka fryzur

Dopiero zaczyna swoją karierę we fryzjerstwie. Swoje początki zdobywała pod kierunkiem Magdy i Asi. Jest kreatywna i szczególnie interesuje sie koloryzacją.

Kuba Makieła

Młodszy stylista fryzur

Rozwija swoje umiejętności fryzjerskie pod kierunkiem Magdy i Asi. Szczególnie interesuje się technikami strzyżeń oraz kreatywnymi koloryzacjami. Stale podwyższa swoje kwalifikacje.

rejestracja online