o nas

Styliści

Magdalena Ligęza

Master Stylist

Od wielu lat pracuje jako fryzjerka i prowadzi Salon Fryzjerski ML. Fryzjerstwo to jej pasja. Szkoliła się pod okiem najlepszych światowych profesjonalistów: w w Akademi Tony&Guy, firmie Hair Academy Goldwell, Akademi Dobrawa House of Hair i stale podnosi swoje kwalifikacje na szkoleniach. Od wielu lat jest Doradcą Goldwell. Jest perfekcjonistką w pracy i w życiu. Specjalizuje się w różnych technikach strzyżeń, koloryzacji oraz stylizacji metamorfoz. Prywatnie kocha podróże.

Asia Stec

Stylistka fryzur

Początki swojej kariery fryzjerskiej rozpoczęła właśnie w tym salonie, szkoląc się pod okiem pani Magdy. Stale rozwija swoje umiejętności i podnosi kwalifikacje na szkoleniach. Specjalizuje się zarówno w strzyżeniu damskim oraz koloryzacji. Poza pracą lubi spędzać czas aktywnie, głównie jeżdżąc na rowerze.

Agata Meres

Stylistka fryzur

Pracuję w zawodzie od ponadc 5 lat. Specjalizuje się w koloryzacji. Pasjonuje się również sztuką wizażu i wykonuje makijaże na różne okoliczności. Możliwość umówienia się na makijaż przy wcześniejszej rezerwacji. Prywatnie jest miłośniczką zwierząt.

Młodsi styliści

Julia Petrica

Młodsza stylistka fryzur

Dopiero zaczyna swoją karierę we fryzjerstwie. Swoje początki zdobywała pod kierunkiem Magdy i Asi. Jest kreatywna i szczególnie interesuje sie koloryzacją.

Kuba Makieła

Młodszy stylista fryzur

Rozwija swoje umiejętności fryzjerskie pod kierunkiem Magdy i Asi. Szczególnie interesuje się technikami strzyżeń oraz kreatywnymi koloryzacjami. Stale podwyższa swoje kwalifikacje.

rejestracja online