Salon fryzjerski Kraków

W pierwszych słowach pragniemy serdecznie podziękować Państwu za zaufanie, jakim obdarzyliście nas przez ostatnie 20 lat, odwiedzając nasz salon fryzjerski. Jesteśmy niezmiernie dumni z tytułu, jaki w 2012 roku przyznał nam magazyn „Uroda”. Zostaliśmy wówczas określeni mianem „najlepszego salonu fryzjerskiego w Krakowie”, co w naszym rozumieniu oznacza nie lada wyróżnienie oraz zaszczyt. Ponadto, w roku 2011 Magdalena Ligęza otrzymała prestiżowy tytuł Doradcy Goldwell.

Wartym podkreślenia jest fakt, iż od niemal 20 lat, systematycznie bierzemy udział w szkoleniach, pokazach oraz warsztatach, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Szkoliliśmy się w najlepszych akademiach u najbardziej cenionych instruktorów. Wśród nich możemy wymienić Akademię Tony&Guy w Stutgarcie, a także Jean Luc Paris. W trosce o to, by nasz salon fryzjerski zapewnił Państwu najwyższą jakość usług w Krakowie, cyklicznie, co roku zapraszamy trenerów i instruktorów związanych z marką Goldwell oraz KMS California.

W roku 2012 spełniło się jedno z naszych największych marzeń, bowiem przeprowadziliśmy gruntowny remont naszego salonu. Ma to na celu nie tylko polepszenie warunków naszej pracy, ale i wygodę Klientów, która dla nas jest niezmiernie ważną. Stanowimy nierozerwalny zespół specjalistów otwartych na życzenia oraz marzenia Klientów. Nasza współpraca z profesjonalnymi markami fryzjerskimi jest gwarantem wysokiej jakości usług.

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego salonu fryzjerskiego, zlokalizowanego na Os. II Pułku Lotniczego w Krakowie. Zachęcamy również do odwiedzenia fanpage na stronie internetowej Facebook.

podpis