Fryzjer Kraków

Twoja przyjaciółka zachwyciła Cię ostatnio swoją nową fryzurą? Dzięki niej znalazłaś motywację, aby coś zmienić? Wybierz dobrego i sprawdzonego fryzjera – zajrzyj do krakowskiego MLSalonu.

Czym zajmuje się fryzjer z MLSalonu w Krakowie?

Naszą ofertę kierujemy zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Mężczyznom polecamy strzyżenie zwykłe lub maszynką, a także retusz siwizny. Kobiety mogą liczyć na profesjonalne modelowanie i stylizację. Wykonujemy strzyżenia włosów każdej długości, trwałe, pasemka i inne. Specjalnością naszych fryzjerów jest Kerasil Keratin Treatment – kuracja wygładzająca dla włosów, które dzięki niej staną się gładkie jak jedwab. Zabieg sprawi, że włosy będą się łatwo układać, co znacząco skróci czas poświęcany codziennie na ich stylizację.

Dlaczego warto wybrać fryzjera z MLSalonu w Krakowie?

Nasz salon pojawił się w Krakowie już w 1996 roku. Działamy po dziś dzień, a lata pracy pozwoliły nam na zdobycie cennego doświadczenia, które fryzjerzy wykorzystują podczas każdej wizyty klienta. Profesjonalne podejście i doskonałe efekty wizyt zjednały nam grono stałych klientów. Magazyn „Uroda” w 2012 roku przyznał nam tytuł „najlepszego salonu fryzjerskiego w Krakowie” - codziennie udowodniamy, że zasługujemy na to miano. Zapraszamy!

podpis